• Nielsen Compton posted an update 5 months, 3 weeks ago

  پس از لغو موافقت فرهنگی و تعطیلی انستیتو گوته که در ۱۹۵۸ تأسیس شده بود، و در ۱۹۷۸ حدوداً هزار دانش اموز داشت، تبلیغ فرهنگ و زبان آلمانی به ایرانیان چند سالی در انحصار مؤسسه فرهنگی اتریش قرار گرفت. مؤسسه نوین زبان آلمانی در ۱۹۹۵ توسط سفارت آلمان تأسیس شد و اجازه نیافت در هیچ فعالیت فرهنگی مشارکت کند، زیرا در پی مناقشه سلمان رشدی، توافق فرهنگی جدید بین تهران و بن در ۲۹ نوامبر ۱۹۸۸ به اجرا در نیامده بود. کلیه مطالب آموزشی با استفاده از سیستم های مالتی مدیا، کارتون های آموزشی و آهنگ های شاد انگلیسی خواهد بود.

  در دوره زبان پایه (A۱ و A۲) افراد یاد می‌گیرند که چگونه می‌توانند خود و دیگران را به زبان آلمانی معرفی کنند. همچنین جملات و اصطلاحات پرکاربرد مانند اطلاعات شخصی و خانوادگی، تحصیلات و نوع اشتغال خود را فرا می‌گیرند. لذا با تولید محتوای اختصاصی و به روز، سیستم آموزشی پیشرفته و زیر ساخت قوی، سعی بر آموزش زبان انگلیسی در بالاترین استاندارد های کیفی کرده است. زبان آموزان موسسه زبان آفاق، بزرگترین سرمایه های این مجموعه آموزشی می باشند. اگر علاقه مند به یادگیری زبان آلمانی هستید و تمایل به استفاده از آن در امور تحصیلی ، بازرگانی و زندگی روزمره دارید میتوانید با ما … دولت ایران آن را در ۱۹۳۷ در اختیار گرفت و پس از اشغال ایران به دست متفقین در ۱۹۴۱، از تدریس دورس آلمانی منع شد، گرچه همچنان تا دهه ۱۹۵۰ معلمین آلمانی را در استخدام خود داشت.

  در دوره‌های آموزش سطح A1 زبان آلمانی مسیر شرکت کنید و خودتان را برای مهاجرت به آلمان بیش از همه آماده کنید. لذا ایجاد آموزش به همراه بازی و اخلاق و خصوصیات مدرسان مخصوص کودکان بوده و تمامی کلاس ها توسط سوپروایزر دیپارتمان انگلیسی کنترل میشود تا بهترین آموزش به کودکان شما ارائه گردد. در این روش مربیان تلاش می‌کنند تا آموزش‌هایی براساس اصول حاکم بر رشد طبیعی و همچنین نیازهای فردی هر کودک را با توجه به بازی های گروهی و همچنین فعالیت های فردی برای کودکان فراهم آورند. این روزها روش مونته سوری در اکثر مدارس پیش دبستانی و مهد کودک های اکثر کشورها در حال تدریس است.

  و برنامه‌ی آموزش زبان به خردسالان در رده سنی 2 تا 6 سال را پایه‌ریزی کرده است. آموزش زبان کودکان مشهد سال هاست که دغدغه اصلی موسسه الوند بوده است. تا اینجا به شکل کلی نامه و ساختار یک نامه یا ایمیل به زبان آلمانی پرداختیم.

  برخی ترجیح می دهند در طبیعت بدن خود تغییر چندانی ایجاد نکنند، اما رفته رفته بر تعداد افرادی که چنین مداخلاتی را اجتناب ناپذیر می دانند و به استفاده از شیوه های جوانسازی پوست رو می آورند افزوده می شود. در این نوشته بر آن خواهیم بود تا مروری بر انواع این شیوه ها و ویژگی هر یک داشته باشیم. مهم نیست که می خواهید زبان هلندی را به بهترین نحو و تا عالی ترین … ممنون عالی بود مدت دوسال میشود زبان میخوانم خیلی لغت حفظ کردم گرامر هم خوبه گرچه کمی پیچیده است ، ولی در صحبت کردن مشکل دارم در اتریش زندگی میکنم ، البته سن ام چهل و شش ساله .

  چنانچه قصد شرکت در دوره های مقدماتی را دارید نیازی به تعیین سطح ندارید! در غیر اینصورت برای رزرو آزمون ورودی (تعیین سطح) از طریق همین وب سایت اقدام نمایید! سطحِ زبانی شما از طریق آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی توسط دپارتمان آموزش مشخص می شود.

  آموزش زبان از مبتدی تا پیشرفته – آموزشگاه زبان انگلیسی – آموزش مکالمه – آموزشگاه زبان چینی – آموزش زبان آلمانی – آموزشگا… تقریبا 5 سالی است که مشغول آموزش زبان آلمانی به دانشجویان و علاقه مندان سراسر جهان هستم. در ابتدای راه با کلاسهای خصوصی زبان آلمانی در شهر مشهد شروع کردم. در بهار سال 1396 تصمیم گرفتم به جای آموزش زبان آلمانی به چند نفر، آموزش آلمانی به چند صد نفر و بلکه هزاران نفر آموزش بدم. شبانه روز در تلاشم که بتونم بستری برای آموزش های رایگان و دوره های غیر حضوری فراهم کنم.

  این کلاس ها به شما کمک می کند تا بتوانید از زمان حضور خود در منزل به صورت بهینه استفاده کنید. و همچنین اساتید این دوره ها همان اساتید اصلی دپارتمان حضوری الوند می‌باشند. تصور کنید جهت یک مسافرت کاری، به مدت 6 ماه مجبور میشوید به همراه کودک 3 ساله ی خود در شهری با زبان متفاوت (مانند تبریز، زبان آذری) زندگی کنید. کودکان دوزبانه ای که در خانه به زبان مادری صحبت می کنند، هوش بالاتری دارند…. ، به نحوی که کودکان و خردسالان مشتاق به ادامه دادن این مسیر باشد و میل ادامه یادگیری در او ایجاد شود.

  متدهای اصلی آموزش کودکان در الوند روش مونته سوری، زبان مادری و آموزش غیر مستقیم می‌باشد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان در آموزشگاه زبان الوند در دوره های متنوع با امکانات فوق‌العاده و توسط اساتید مجرب و آموزش دیده نیز برگزار میگردد. استفاده از این برنامه های آموزشی باعث میشود تا زبان آموز بدون نیاز به والدین و به صورت مستقل زبان انگلیسی را یادبگیرد. به همین جهت موسسه الوند بهترین فضاهارا برای آموزش زبان کودکان در مشهد اختصاص دیده است. آموزش زبان دوره کودکان – آیلتس – آموزش زبان – آموزشگاه زبان از مبتدی تا پیشرفته – آموزشگاه زبان دوره بزرگسالان – آموزش ز…

  پس مهم ترین بخش هر مکالمه سلام و خداحافظیه که توی کشورهای مختلف باهمدیگه یه فرق هایی هم داره. زبان آموزها اولین چیزهایی که در کلاس زبان یاد می گیرن، فرهنگ سلام و خداحافظی در آلمانه. بخش مهم بعدی در نامه نوشتن به آلمانی، پایان نامه یا به اصطلاح خداحافظیه. در این بخش برای نامه های رسمی از جمله‌ی Mit freundlichen Grüßen و برای نامه های غیررسمی یا دوستانه از جملات Viele Grüße, Liebe Grüße, Herzliche Grüße استفاده می‌کنیم. در این دوره افراد قادر خواهند بود متن‌های طولانی‌تری را درک کنند و همچنین معانی پنهان کلمات و جملات را تشخیص دهند.

  مونته سوری یک روش آموزشی است که بر اساس فعالیت خودگردان، یادگیری با استفاده از دست و بازی مشارکتی است. در کلاس های مونته سوری، کودکان در انتخاب خود خلاقیت می یابند. در حالیکه کلاس درس و معلم، فعالیت های مناسب و مقتضی سن را برای هدایت این فرآیند ارائه می دهند.

  افتتاح حساب بانکی یکی از مراحل اساسی ایه که شما باید برای اقامت در آلمان طی کنید. اگرچه ممکنه در ابتدا، مهاجرت به یه کشور جدید چالش برانگیز باشه، اما با گذشت زمان همه چیز آسونتر می شه. در این مقاله نحوه افتتاح حساب بانکی در آلمان رو یاد می گیرید. گرفتن گواهینامه رانندگی برای بسیاری مانع بزرگیه که باید از پس اون بربیان. اما چطور میشه تو آلمان، گواهینامه رانندگی گرفت؟ در این مقاله به تمام موارد درباره گواهینامه رانندگی در آلمان، اعم از؛ هزینه ها، مدت زمان و روند کار می پردازیم. تو این قسمت باید اطلاعات تماس تون رو هم بنویسید تا به راحتی به شما تماس بگیرند.

  هدفتان از یادگیری زبان چیست؟ هر برنامه و هدفی که از یادگیری زبان دارید را با مشاورین خبره ی ما در آموزشگاه زبان اسپیکان مطرح کنید تا کوتاهترین و بهترین مسیر را برایتان بسازیم! در اولین مراحل ورود آموزش نوین به ایران، فرانسوی تنها زبان اروپایی بود که در مدارس ایران تدریس می‌شد و در موارد مشخصی، حتی برای دروس و امتحانات مورد استفاده قرار می‌گرفت. دارالفنون استادان اتریشی داشت، ولی دروس آنان به فرانسوی ترجمه می‌شد. در ۱۹۰۷، یک موافقتنامهٔ فرهنگی بین امپراطوری آلمان و ایران منجر به تأسیس اولین مدرسهٔ آلمانی در ایران شد، که دانش آموزان در آن از اولین کلاس، نه ساعت در هفته آلمانی می‌خواندند. این مدرسه که مشترکاً توسط دول آلمان و ایران تأسیس شده بود، به خوبی مجهز به آزمایشگاه‌ها و امکانات ورزشی بود. این مدرسه ۳،۰۰۰ مدرک دبیرستان ایرانی صادر کرد ولی دانشی که به دانش آموزان می‌داد از سطح عادی دبیرستان بسیار فراتر بود، تا جایی که دانش آموختگان ایرانی آن اغلب در مدارج عالی دولت ایران کار می‌یافتند.

  همچنین قادر خواهند بود از زبان به صورت موثر برای مقاصد مکالمه آکادمیک یا حرفه‌ای استفاده کنند و تقریباً هر متنی را که می‌شنوند یا می‌خوانند با معانی کامل می‌فهمند. افراد می‌توانند اطلاعات منابع گفتاری یا نوشتاری مختلف را خلاصه کنند و استدلال‌های خاص زبان آلمانی را به طور کامل درک کنند. همچنین می‌توانند تفاوت‌های ظریف معانی کلمات و جملات پیچیده را از هم تشخیص دهند. تدریس خصوصی و کنکوری دروس ریاضی،آمار و زبان انگلیسی کلیه رشته ها از ابتدایی…

  این آموزشگاه با شرکت در سمینارهای بین المللی و کسب مدارک دوره های تخصصی تربیت مدرس ویژه کودکان تبدیل به تخصصی ترین مرکز آموزش زبان کودکان شد. مرکز بین المللی زبان های خارجی کارینو با بیش از 1 دهه تجربه در آموزش زبان های المانی، ترکی استانبولی ، فرانسه روسی، عربی، چینی، کره ای ، ژاپنی، سوئدی ، هلندی ، ایتالیایی ، اسپانیایی و…. زبان آلمانی مشهد زبان ملل با استفاده از متد های آموزشی نوین و با کیفیت در تمام دوره های سنی مختلف اقدام به برگزاری دوره های تخصصی تمامی زبان ها از جمله انگلیسی ، آلمانی ، عربی ، چینی ، فرانسه ، ایتالیایی ، روسی ، فارسی و … تدریس خصوصی زبان چینی در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت توسط فارغ التحصیل دانشگاه پکن…